DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

2018-07-21

Od 21. do 29 lipca 2018. w Kudowie-Zdroju odbywały się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach klasycznych.

Nasza drużyna walczyła w I Lidze. Drużyny grały systemem kołowym. UKS Pionier zakończył zmagania na V. miejscu, tym samym utrzymał się w I Lidze.

BRAWO laughing

I. miejsce zajął KSz STILON Gorzów Wielkopolski, II. UKS "Ognisko" Rydułtowy i te dwie drużyny awansowały do Ekstraligi.

Skład naszej drużyny:

Szachownica 1 – Paweł Teclaw

Szachownica 2 – Tomasz Gałuszka/Maciej Kołoczek

Szachownica 3 – Zuzanna Adamczyk

Szachownica 4 – Mateusz Dziendziel

Szachownica 5 – Agnieszka Buchta

Szachownica 6 – Wiktoria Zniszczoł

TRZYMAMY KCIUKI :)

Strona z wynikami, tu partie online

STRONA MISTRZOSTW

ZDJĘCIA

1 runda - wygrana

2.0

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój

4,5 - 1,5     

ŻKSz Żary

0.0

1.0           

TECLAF, Paweł

1 - 0

WOŁOCH, Oskar                 

0.0

0.5

KOŁOCZEK, Maciej

½ - ½

LAMBRECHT, Tomasz

0.5

0.5

ADAMCZYK, Zuzanna

½ - ½

GÓRKIEWICZ, Mateusz

0.5

1.0

DZIENDZIEL, Mateusz

1 - 0

MUSIN, Paweł

0.0

1.0

BUCHTA, Agnieszka

+ / -

KARŁYK, Maria

0.0

0.5

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

½ - ½

MYTNIK, Kinga

0.5

 

2 runda - wygrana

0.0        

UKS Czternastka Warszawa       

2,5 - 3,5      

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój    

4.0

1.0

FUS, Jakub

½ - ½

TECLAF, Paweł

1.5

1.5

JARZĘBOWSKI, Kacper

1 - 0

GAŁUSZKA, Tomasz

0.0

0.5

JĘDRUSIK, Adam

½ - ½

ADAMCZYK, Zuzanna

1.0

0.0

JANECZKO, Jakub

0 - 1

DZIENDZIEL, Mateusz

2.0

0.5

TARKA, Aleksandra

½ - ½

BUCHTA, Agnieszka

1.5

1.0

REJNIAK, Zuzanna

0 - 1

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

1.5

 

3 runda - niestety przegrana, ale jesteśmy nadal na II. miejscu w klasyfikacji generalnej

4.0       

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój       

2,5 - 3,5         

LKS Chrobry Gniezno

3.0

2.0

TECLAF, Paweł

½ - ½

RACZYŃSKI, Krzysztof

1.5

0.5

KOŁOCZEK, Maciej

0 - 1

BUTYROWSKI, Marcel

1.5

1.0

ADAMCZYK, Zuzanna

0 - 1

WOJDAK, Jan

2.0

3.0

DZIENDZIEL, Mateusz

1 - 0

LEWANDOWSKI, Witold

0.5

1.5

BUCHTA, Agnieszka

0 - 1

SZELĄG, Zuzanna

2.5

2.5

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

1 - 0

NOWAK, Roksana

0.5

4 runda - niestety przegrana, spadamy na 5 miejsce

8.0

KSz STILON Gorzów Wlkp.

3,5 - 2,5        

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój     

4.0

3.5               

JANIK, Igor

½ - ½

TECLAF, Paweł

2.5

2.5

CZECHOWSKI, Jakub

½ - ½

GAŁUSZKA, Tomasz

0.5

3.5

DZIDA, Kamil

1 - 0

ADAMCZYK, Zuzanna

1.0

4.0

KOZIOROWICZ, Michał

1 - 0

DZIENDZIEL, Mateusz

3.0

3.5

RACZYKOWSKA, Paulina

½ - ½

BUCHTA, Agnieszka

2.0

2.0

SIEKAŃSKA, Zuzanna

0 - 1

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

3.5

  5 runda - remis, utrzymujemy się na 5 miejscu

5.0

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój

3,0 - 3,0

KTS Kalisz

5.0

3.5      

TECLAF, Paweł

1 - 0           

JANISZEWSKI, Filip            

2.0

1.5

GAŁUSZKA, Tomasz

1 - 0

DIXA, Oskar

3.0

1.0

ADAMCZYK, Zuzanna

0 - 1

OCHĘDZAN, Tymon

4.0

3.0

DZIENDZIEL, Mateusz

0 - 1

SKURNIAK, Szymon

2.0

3.0

BUCHTA, Agnieszka

1 - 0

WAWRZYNIAK, Weronika

0.5

3.5

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

0 - 1

BARWIŃSKA, Ewa

3.0

  6 runda - przegrana, spadamy na 7 miejsce

9.0

UKS "Ognisko" Rydułtowy   

4,0 - 2,0   

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój   

5.0

2.0       

BILCZEWSKI, Kacper

0 - 1

TECLAF, Paweł

4.5

4.0

POLCZYK, Mikołaj

1 - 0

GAŁUSZKA, Tomasz

1.5

3.0

TURSKI, Bartłomiej

½ - ½

ADAMCZYK, Zuzanna

1.5

5.0

PANEK, Bartosz

1 - 0

DZIENDZIEL, Mateusz

3.0

4.5

STEBEL, Agata

1 - 0

BUCHTA, Agnieszka

3.0

3.5

BUGAJ, Hanna

½ - ½

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

4.0

7 runda - wygrana, wracamy na 5 miejsce

7.0   

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój  

5,5 - 0,5   

KSz Miedź Legnica

4.0

5.0

TECLAF, Paweł

½ - ½

GRELA, Kacper

3.0

2.5

GAŁUSZKA, Tomasz

1 - 0

KARYKOWSKA, Anna

2.0

2.5

ADAMCZYK, Zuzanna

1 - 0

KEJNA, Piotr

1.0

4.0

DZIENDZIEL, Mateusz

1 - 0

EIGNER, Jerzy

2.0

4.0

BUCHTA, Agnieszka

1 - 0

LASCAR, Maria Elena

2.5

5.0

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

1 - 0

SZACHNIEWICZ, Weronika

1.0

8 runda - wygrana, utrzymujemy 5 miejsce

9.     0

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój  

4,5 - 1,5  

MKS MOS Wieliczka       

2.0

5.5

TECLAF, Paweł

½ - ½

GOLENIA, Jan

4.0

3.0

GAŁUSZKA, Tomasz

½ - ½

GOLENIA, Wojciech

5.5

3.5

ADAMCZYK, Zuzanna

1 - 0

WRONA, Florian

0.5

4.5

DZIENDZIEL, Mateusz

½ - ½

KNAPIK, Kamil

4.5

5.0

BUCHTA, Agnieszka

1 - 0

DĘBOWSKA, Michalina

0.0

6.0

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

1 - 0

ŚLUSARCZYK, Anna

0.0

9 runda - przegrana, utrzymujemy 5 miejsce

9.0   

MAT Myślenice             

3,5 - 2,5 

UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój   

9.0

4.5

BROŻYNA, Mateusz

½ - ½

TECLAF, Paweł

6.0

0.5

PIETRZAK, Tomasz

0 - 1

GAŁUSZKA, Tomasz

4.0

6.5

SUDER, Jakub

½ - ½

ADAMCZYK, Zuzanna

4.0

5.5

DZIEWOŃSKI, Dariusz

1 - 0

DZIENDZIEL, Mateusz

4.5

1.5

MAZANOWSKA, Aniela

1 - 0

BUCHTA, Agnieszka

5.0

7.5

CZARNECKA, Lidia

½ - ½

ZNISZCZOŁ, Wiktoria

6.5

2.0

ŻKSz Żary

3,0 - 3,0

UKS "Ognisko" Rydułtowy

13.0

SPONSORZY

GALERIA Zdjęć

OSTATNIO DODANE